Casa Mar Villa
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Dompelbad |
| Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Jacuzzi | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Guaratuba Casa Mar Villa Guaratuba is binnen 20 minuten wandelafstand van Praia Central gesitueerd en biedt gasten een bubbelbad voor een meer ontspannen verblijf.
Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van Praia do Brejatuba, op 1 km afstand.
Deze 290 m² grote villa biedt uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van dit vakantiehuis behoren ook een douche.
Deze 5-slaapkamer Casa Mar Villa beschikt over een complete keuken, een oven, keukengerei en glaswerk om maaltijden te bereiden. Restaurante Rancho do Miro serveert gerechten uit Braziliaanse keuken en ligt op 6 minuten wandelafstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Strandtoegang
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Mar Villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa Mar Villa is $300. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Casa Mar Villa?
Een ingerichte kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Mar Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Mar Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Mar Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in deze villa?
Gasten die in deze villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Morro do Cristo en Praia do Brejatuba bereiken, die respectievelijk binnen 12 minuten loopafstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Mar Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Mar Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.